Klimaneutral vandautomat i affaldstræ

Water Company tilbyder en helt unik vandautomat, der er 100 % klimakompenseret.
Den fritstående vanddispenser Tower er perfekt til alle typer af virksomheder, der ønsker en smuk vandautomat placeret tæt på deres medarbejdere.
Tower kan både fylde glas og karafler. Vi tilbyder Tower-vanddispensere i et bredt udvalg at finér. Træet til dette finér er fremstillet af resttræ fra en svensk gulvfabrikant. Af træsorter kan vi bl.a. tilbyde eg, valnød, ask, jatoba, mahogni og kirsebær.
Vi har Tower-modellen stående hos mange forskellige kunder. Bl.a. 9 Towers stående hos MBK Kursuscenter i nogle helt fantastiske omgivelser.
Kunne en klimaneutral Tower vandautomat være en løsning for jer, så kontakt os på tlf. 27 57 08 70 for at høre nærmere. Eller udfyld nedenstående formular. Så ringer vi jer op.
Senaste inläggen
- Klimaneutral vandautomat i affaldstræ
- House of Dennis Knudsen er vild med deres Tower i sort og guld
- Gode oplevelser og miljørigtigt vand forenes nu i Esbjerg Musikhus
- Friskt vand fik bugt med hovedpinen hos MENY i Harlev
- Derfor har din krop brug for vand
- Hvorfor skal jeg vælge vand fra vandhanen i stedet for på flasker?
- Fem tips, som hjælper dig med at drikke mere vand på arbejdet
- Restaurant Gratværk serverer "værtens" bedste vand for deres gæster
- Restaurant Gratværk serverer "værtens" bedste vand for deres gæster
- Gode oplevelser og miljørigtigt vand forenes nu i Esbjerg Musikhus